به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا اشتباهی مضحک توسط یوفا به ثبت رسید که باعث شد بسیاری در فضای مجازی این قرعه کشی را جنجالی خطاب کنند.

در جریان درآمدن قرعه ویارئال به عنوان سید دوم، قرعه منچستریونایتد به ناگاه درآمد که اشتباه بزرگی از سوی یوفا بود زیرا این 2 تیم در مرحله گروهی با هم در یک گروه بودند و طبق قانون این 2 تیم نباید با هم مبارزه کنند. در اینجا مسئولین برگزار کننده سریعا اشتباه خود را پذیرفتند و دوباره گوی‌ها قرعه کشی شد تا نام تیمِ منچسترسیتی درآمد.

در اینجا سوال پیش می‌آید که چگونه یکی از گوی‌های برداشته شده منچستریونایتد بوده در صورتی از سبد آنها برداشته نشده است. مسئولین برگزار کننده در اینجا از اتفاق پیش آمده عذرخواهی کردند ولی این نهایت کار نبود و یک اشتباه بزرگ‌تر از سوی آنها رقم خورد.

اشتباه باورنکردنی در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان

در قرعه اتلتیکومادرید، گوی منچستریونایتد در قرعه کشی نیامد، در صورتی که این تیم می‌توانست با نماینده اسپانیا رودررو شود. این اشتباه بزرگ باعث شده تا تمام رسانه‌ها نسبت به قرعه کشی یوفا اعتراض کنند. منچستریونایتد در انتها به قرعه پاری سن ژرمن خورد که شاید سخت‌ترین قرعه برای آنها به ثبت رسیده است.

باید دید واکنش یوفا نسبت به این اشتباهات بزرگ چگونه خواهد بود. برخی از دوباره قرعه کشی شدن این رقابت نام می‌برند ولی بعید است این اتفاق دوباره رخ بدهد. پ

258 41

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *