به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فدراسیون فوتبال تنها چند روز پس از معرفی علی خطیر به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور، معاون سابق استقلال را از حضور در فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی محروم کرد. حسن کامرانی فر این محرومیت را به بهاروند اعلام کرده تا به صورت محرمانه به خطیر اطلاع داده شود و همچنین تاکید کرده خطیر می توالند ظرف یک هفته به کمیته اخلاق (یعنی همان کمیته ای که او را محروم کرده) درخواست تجدید نظر بدهد.

از آن جایی که آخرین بار رییس فدراسیون فوتبال علیه علی خطیر مصاحبه کرد و در این نامه هم هیچ اشاره ای به دلیل محرومیت خطیر نشده، اینگونه به نظر می رسد که معاون سابق باشگاه استقلال و عضو جدید هیات مدیره تراکتور قربانی افشاگری علیه فدراسیون فوتبال شده است.

علی خطیر چندی پیش در یکی از شبکه های اجتماعی تخلفات اداری فدراسیون فوتبال را برملا کرد که در پی این افشاگری، کمیته اخلاق حکم به احضار او داد. کمیته اخلاق پیش از این وحید صالحی را هم به واسطه افشاگری علیه فدراسیون فوتبال و افشای فساد در داوری و نفوذ دلال در تشکیلات داوری احضار کرده بود.

علی خطیر در پی احضار کمیته اخلاق، اعلام کرد چون هیچ منصبی در فوتبال ندارد و این کمیته هم طبق اساسنامه با پایان دوره فدراسیون قبلی، به دلیل معرفی نشدن از سوی مجمع و هیات رییسه جدید فدراسیون فوتبال، غیرقانونی تلقی می شود، حاضر نیست به کمیته اخلاق برود.

اگر این محرومیت ۵ ساله علی خطیر از فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی به دلیل افشاگری اش علیه فدراسیون و خودداری اش از حضور در کمیته اخلاق باشد، این رویه تاسف برانگیز است چرا که کمیته اخلاق به عنوان یک نهاد مستقل باید با تخلف و فساد برخورد کند نه با افشاگر.

افشاگری علیه فدراسیون کار دست علی خطیر داد؛ محرومیت ۵ ساله از فعالیت‌های فوتبالی!/عکس

256 251

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.