الکساندر نوری به عنوان سرمربی و مدیر ورزشی باشگاه کاوالا در لیگ دسته دوم یونان منصوب شده است. الکس نوری کار خیلی سختی در تیم کاوالا خواهد داشت زیرا این تیم بدون امتیاز در رده آخر لیگ دسته دوم لیگ یونان قرار گرفته است. فصل گذشته آن‌ها در لیگ دسته دوم در رده دوم قرار گرفتند اما به دلیل مشکلات مالی شدید، آن‌ها نتوانستند به لیگ برتر صعود کنند و حتی در خطر سقوط به دسته سوم قرار گرفتند.

پس از این تهدید، بسیاری از بازیکنان تصمیم به ترک کاوالا گرفتند و با کم شدن دستمزدها، کاوالا توانست مجوز بازی در لیگ دسته دوم را کسب کند. پس از کسب مجوز، پنجره نقل و انتقالات در یونان بسته شد و در حال حاضر کاوالا بازیکن حرفه‌ای در ترکیب اصلی خود ندارد.

باشگاه کاوالا تصمیم گرفت برای رقابت در لیگ، از بازیکنان تیم پایه و ورزشکاران سایر رشته‌ها از جمله بازیکنان بسکتبال و کیک بوکسینگ استفاده کند. وضعیت ترکیب کاوالا خیلی خراب است و در بازی قبلی مقابل زانتی، آن‌ها فقط با ۱۰ بازیکن به میدان رفتند. الکس نوری در اولین بازی خود به عنوان سرمربی کاوالا، شکست خانگی شش بر صفر را مقابل آلموپوس تجربه کرد و مشخصا با این وضعیت نمی‌تواند معجزه کند.

۲۵۶ ۲۵۱

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *