به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال بواویشتا شب گذشته (شنبه) در هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال در خانه اسپورتینگ لیسبون تن به شکست ۲ بر صفر داد. علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی این تیم بود و واکنش‌های خوبی از خود در ۴۵ دقیقه اول به نمایش گذاشت و دروازه‌اش را بسته نگه داشت، اما مصدومیت اجازه نداد به بازی ادامه دهد و در آغاز نیمه دوم جای خود را به رافائل براکالی داد.

سایت «گل پوینت» پرتغال که به بررسی عملکرد بازیکنان دو تیم در این بازی پرداخته، به علیرضا بیرانوند امتیاز ۶.۶ داد و درباره او نوشت «دروازه‌بان ایرانی بواویشتا بهترین بازیکن زمین در نیمه اول بود و سه موقعیت اسپورتینگ که همگی از فاصله کمتر از هشت متری زده شد را مهار کرد، اما به دلیل مصدومیت بین دو نیمه تعویض شد».

در امتیازات نهایی که این سایت پرتغالی در پایان بازی منتشر کرده، علیرضا بیرانوند پس از سبا پرس که ۶.۷ امتیاز بابت عملکردش کسب کرده، دومین بازیکن برتر بواویشتا در این دیدار لقب گرفت.

بواویشتا با این نتیجه ۱۲ امتیازی باقی ماند و در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال ایستاد، این در حالی است که اسپورتینگ لیسبون با این برد ۳۸ امتیازی شد و به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

بیرانوند بهترین بازیکن بواویشتا در تقابل با اسپورتینگ/عکس

بیرانوند بهترین بازیکن بواویشتا در تقابل با اسپورتینگ/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *