به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱-۲۰۲۲ امشب (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار همزمان از ساعت ۲۱:۱۵ آغاز شد که در مهمترین بازی تیم زنیت‌سن‌پترزبورگ روسیه در حالی که سردار آزمون را ۷۹ دقیقه در ترکیب خود داشت میزبان تیم از پیش صعود کرده چلسی بود که در پایان این بازی زیبا و پر گل زنیت با وجود گل تماشایی ستاره ایرانی خود با نتیجه ۳ بر ۳ مقابل آبی‌های لندنی متوقف شد.

در این بازی در ابتدا تیمو ورنر در دقیقه ۲ چلسی را پیش انداخت، اما در ادامه زنیت کلاودینیو در دقیقه ۳۸ کار را به تساوی کشاند و در حالی که ۳ دقیقه به اتمام بازی در نیمه نخست باقی مانده بود آزمون زهر خود را ریخت و با گلی تماشایی در دقیقه ۴۲ گل دوم زنیت را به ثمر رساند. در ادامه چلسی با گل‌های روملو لوکاکو در دقیقه ۶۲ و دبل تیمو ورنر در دقیقه ۸۵ توانست پیش بیفتد، ولی این پایان کار نبود و اروخین در دقیقه ۹۵ گل تساوی زنیت را زد تا یاران آزمون از این باخت خانگی فرار کند.
چلسی با این تساوی ۱۳ امتیازی شد تا با ۱۳ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شود و زنیت با وجود این شکست با ۵ امتیاز ضمن ایستادن در رده سوم گروه جواز حضور در لیگ اروپا را کسب کرد.

در بازی همزمان تیم یوونتوس در آلیانز تورین با نتیجه یک بر صفر از سد مالمو سوئد گدشت تا بیانکونری با کسب این پیروزی ۱۵ امتیازی شود و با ۱۵ امتیاز مقتدرانه به دور حذفی صعود کند. تک گل یووه را مویزه کین در دقیقه ۱۸ وارد دروازه مالمو کرد تا نماینده سوئد با یک امتیاز از گردونه رقابت‌ها کنار رود.

سایر دیدارهای هفته پایانی مرحله گروهی از ساعت ۲۳:۳۰ برگزار خواهند شد.

256 251

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.