به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن با ارسال نامه ای به همتای ایرانی خود از فدراسیون فوتبال ایران عذرخواهی کرده است. این نامه تکلیف پرونده بازیکن گابنی گل گهر سیرجان را روشن می کند.

 داستان بازیکن گابنی گل گهر تقریبا به خط پایان نزدیک شده است. گویا پس از آن که فدراسیون فوتبال به تفاوت سربرگ های دو نامه دریافتی از فدراسیون گابن مشکوک می شود، از طریق فیفا با این فدراسیون ارتباط برقرار می کند و در نهایت دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن با ارسال نامه ای که به امضای دبیرکل این فدراسیون رسیده، ادعا می کند یکی از نامه های قبلی جعلی بوده و مدعی می شود کارمندی که این نامه را جعل کرده حتما به کمیته اخلاق فیفا معرفی خواهد شد.

پیش از این فدراسیون هر چه به ایمیل قبلی نامه می زد با پاسخ های مبهم مواجه می شد اما یک ایمیل تایید شده از سوی فیفا در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

به گفته یکی از مدیران ارشد فدراسیون فوتبال، نامه نگاری فدراسیون با فیفا و پیگیری فیفا جواب داد و دبیرکل فدراسیون گابن با ارسال نامه ای که رونوشت آن برای فیفا ارسال شده، توضیح کاملی در مورد نامه های قبلی که گویا برخی جعلی بوده، ارائه کرد. این نامه روز پنجشنبه به دست مسئولان فدراسیون فوتبال رسید. نامه ای با امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن و اشاره به این موضوع که یکی از دو نامه قبلی جعلی است.

 در نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن سوابق کامل بازیکن خارجی گل گهر که از سوی فدراسیون فوتبال مورد استعلام قرار گرفته بود، آمده و به این نکته اشاره شده که اریک باگناما سابقه بازی ملی دارد و برای یک اردوی کوتاه مدت و برگزاری بازی دوستانه به تیم ملی کشورش دعوت شده که دعوتنامه او به شکل جداگانه به باشگاه گل گهر ارسال خواهد شد.

فدراسیون فوتبال متن نامه ارسالی از دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن را به کمیته انضباطی فدراسیون ارائه کرده است. قرار است بر اساس این پاسخ رسمی که مورد تایید فیفا هم قرار گرفته، حکم نهایی در خصوص این پرونده صادر شود.

گویا چهارشنبه هم نامه ای از یک ایمیل جعلی به فدراسیون فوتبال رسیده بود اما در نامه ای که پنجشنبه ایمیل شده دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن توضیح داده تمامی نامه های دریافت شده از ایمیل قبلی فاقد اعتبار است. دبیرکل فدراسیون فوتبال گابن با عذرخواهی رسمی از همتای ایرانی خود تاکید کرده آنها پرونده کارمندی که به ایمیل قبلی دسترسی داشته و خودسر دست به نامه نگاری زده را به کمیته اخلاق فیفا می کشانند و اعلام کرده ایران هم می تواند در صورت تمایل، از این شخص به کمیته اخلاق فیفا شکایت کند.

به گفته یکی از کارمندان فدراسیون فوتبال، دبیرکل فدراسیون بلافاصله پس از دریافت نامه دبیرکل فدراسیون گابن، نسبت به تایید امضا و صحت نامه دریافتی از طریق فیفا اقدام کرد که گویا فیفا نیز صحت ایمیل آخر را تایید کرده است. این نامه در حال حاضر در اختیار رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار دارد.

۲۵۷ ۲۵۱

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *