به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ارسلان مطهری پس از برتری 3 بر صفر استقلال مقابل پیکان اظهار داشت: در هفته‌های گذشته هم باید برنده می‌شدیم که شانس با ما یار نبود. گل من هم حاصل لطف خدا و زحمت بچه‌ها بود.

وی در مورد مسیر استقلال تا قهرمانی لیگ بیست‌ویکم تصریح کرد: در فوتبالم یاد گرفته‌ام هیچ وقت از قهرمانی حرف نزنم و برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنم؛ نتیجه آن هم چیزی می‌شود که دل‌مان می‌خواهد. هنوز هفته نهم لیگ هستیم و صحبت کردن از قهرمانی زود است. هنوز خیلی کار داریم و باید روند صعودی در پیش بگیریم، آن را حفظ کنیم و نتایج موردنظر خود را بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره پنج تساوی متوالی استقلال بیان کرد: برخی اوقات تیم دچار این بدشانسی‌ها می‌شود و این را به حساب بدشانسی می‌گذاریم. انتقادات به تیمی که بد بازی می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد، وارد است. این انتقادات به تیمی که خوب بازی کند و نتیجه نگیرد هم وارد است، اما آن تیم خوب بازی کرده است. این بدشانسی‌ها از یک جا تمام می‌شود و بازیکنان اعتمادبه‌نفس می‌گیرند. موقعیت‌ها در دیدارهای قبل وارد دروازه نمی‌شد و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، پنج بازی گذشته مساوی نمی‌شد.

مطهری راجع به اینکه استقلال چه ترفندی برای پیروزی مقابل تیم‌های بزرگ دارد و اینکه سپاهان با پنج قهرمانی تیمی بزرگ است، گفت: ما تیمی بزرگ هستیم و نباید درباره تیم‌های بزرگ صحبت کنیم. من نگفتم سپاهان تیم بزرگی نیست و به هیچ تیمی بی‌احترامی نمی‌کنم. پاسخی برای سؤال حاشیه‌ای شما ندارم.

258 41

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *