به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشریه «الرای» کویت خبر داد احمد الیوسف رئیس فدراسیون فوتبال کویت جلسه ای را در این هفته با کمیته فنی فدراسیون برگزار می کند و اکنون با ۴ گزینه وارد مذاکره شده است.

رئیس فدراسیون کویت نام هایی را مطرح کرده که مذاکراتش را با آنها آغاز کرده است. یاروسلاف شیلهافی و فاتیسلاف لافیکا دو مربی اهل جمهوری چک جزو گزینه هایی هستند که مذاکرات با آنها انجام شده است.

دو گزینه دیگر فدراسیون کویت دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران و برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی عمان هستند که مذاکرات اولیه با آنها انجام شده است.

اسکوچیچ در آستانه راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار دارد و تنها نیاز به یک برد دارد تا به این هدف برسد. الیوسف خوب می داند آوردن این مربی سخت است چون ایران را به جام جهانی رسانده و برای اولین بار است که می خواهد در جام جهانی حضور پیدا کند و سخت است که او سمتش را ترک کند.

اسکوچیچ در کارنامه خود تجربه مربیگری در کویت با تیم العربی را در فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰ را دارد. رئیس فدراسیون کویت با انگیزه زیادی به دنبال مذاکره با برانکو نیست چون ترس از این دارد این مربی در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ با عمان ناکام شود و در صورت آوردن این مربی از سوی هواداران مورد انتقاد قرار بگیرد.

پیشنهاد مربیگری برای دراگان اسکوچیچ/عکس

256 251

پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *