پادشاه خداحافظی می کند؟ – خبرآنلاین

۰۵/۰۳/۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زلاتان ابراهیموویچ با انجام جراحی زانو، هشت ماه از میادین دور خواهد بود و شاید با این اتفاق، او تصمیم به خداحافظی از میادین بگیرد.

دوره دوم حضور زلاتان در ترکیب روسونری نیز درخشان بود و او چند روز قبل با لباس میلان موفق به فتح اسکودتو بعد از یک‌دهه شد. اما مصدومیت قدیمی زلاتان شرایط را برای او دشوار ساخته و این مهاجم گلزن و ۴۰ ساله، امروز در بیمارستان ژان مرمز در شهر لیون فرانسه تحت عمل جراحی قرار گرفته است. دکتر برتراند سونری این عمل جراحی را در حضور استفانو ماتزونی، پزشک ارشد باشگاه میلان انجام داد.

قرارداد زلاتان یک ماه دیگر با میلان به پایان می‌رسد و باید دید این بازیکن بعد از طی این روند ریکاوری طولانی و دوری حداقل هفت‌ماهه از میادین، آیا تصمیم به خداحافظی از فوتبال در ۴۱ سالگی می‌گیرد یا بار دیگر به میادین بازمی‌گردد. باشگاه میلان مدعی شد که این عمل از مدت‌ها قبل برنامه ریزی شده و قرار بود بلافاصله بعد از پایان فصل جاری صورت گیرد.

زلاتان ابراهیموویچ در این فصل با مصدومیت‌های متوالی دست و پنجه نرم کرده و ۱۸ بازی را نیز به همین دلیل از دست داده بود. ایبرا در ژانویه ۲۰۲۰ و بعد از حدود هشت سال به میلان بازگشت و با این تیم عنوان قهرمانی را جشن گرفت. در مجموع زلاتان در دو دوره حضور خود با روسونری در ۱۵۹ بازی ۹۲ گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!