رحمتی در اراک ماند – خبرآنلاین

۰۵/۰۳/۱۴۰۱

باشگاه آلومینیوم اراک پس از هفته بیست و دوم لیگ برتر و در فاصله هشت مسابقه مانده تا پایان فصل و همچنین مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی، سرمربی خود را تغییر داد و سیدمهدی رحمتی را جانشین رسول خطیبی کرد؛ قرارداد رحمتی به‌صورت مشروط تا پایان فصل به ثبت رسید.

در قرارداد هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک با سیدمهدی رحمتی عنوان شده بود در صورتی‌که وی به یکی از خواسته‌های آنها مبنی بر «برتری مقابل پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی»، «صعود به فینال جام حذفی» یا «کسب رتبه تک‌رقمی در پایان لیگ برتر» دست پیدا کند، قرارداد وی به‌صورت خودکار برای فصل آینده نیز تمدید می‌شود.

رحمتی که در زمان حضور آلومینیوم در رتبه یازدهم جدول لیگ برتر هدایت این تیم را برعهده گرفته بود، با توجه به برتری تیمش مقابل پرسپولیس، صعود به فینال جام حذفی و همچنین کسب احتمالی رتبه تک‌رقمی در پایان فصل، سال آینده نیز روی نیمکت ایرالکو می‌نشیند.

کاپیتان سابق استقلال که دومین فصل حضورش در عرصه مربیگری را تجربه می‌کند، شب گذشته در نشست خبری پس از دیدار آلومینیوم و پیکان اعلام کرد ۲۰ روز قبل برنامه‌های فصل آینده خود را به باشگاه ارائه کرده و منتظر اقدامات مدیران است تا بتوانند قرارداد بازیکنانی را که تمام شده؛ تمدید کنند و با شروع نقل و انتقالات، نفرات مدنظر وی را به‌خدمت بگیرند.

رحمتی که سال گذشته هدایت شهرخودرو را برعهده داشت و اکنون در آلومینیوم حضور دارد، طبق بندهای قراردادش و فعال کردن تمام آنها توسط وی، سال آینده نیز در جمع اراکی‌ها می‌ماند و به دنبال کسب رتبه بهتر همراه این تیم است.

۲۵۷ ۲۵۱

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!