نماینده آبادان: بسیج و نیروی انتظامی ، نظم را برقرار کرده اند تا در حادثه «متروپل» امدادرسانی شود

۰۶/۰۳/۱۴۰۱

غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در مورد خدمات‌رسانی‌های صورت گرفته پس از حادثه‌ «متروپل» گفت: حکومت ما مردم‌پایه است، همه توان و قدرت ما داشتن رضایت مردم در تمام عرصه‌هاست؛ پس از این حادثه دلخراش، تقریباً تمام ایران برای کم کردن آلام مردم آبادان پای‌ِکار آمده‌اند، مردم هم علی‌رغم مشکلات بسیاری به واسطه این اتفاق تحمل می‌کنند و قدردان و سپاسگزار زحمات مسئولین هستند.

وی اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان در حادثه آبادان را مطابق انتظار دانست و افزود: مسئولان پای‌ِکار آبادان هستند و امکانات لازم نیز مهیا کرده‌اند.

شرفی با بیان این که مسئولان می‌خواهند سریع‌تر اقدامات لازم را انجام دهند، گفت: حجم حادثه زیاد است، همین مساله هم باعث شده تا کار به سختی پیش رود ولی با این وجود پیشرفت‌هایی نیز حاصل شده است.

وی با اشاره به کمک‌های استان‌های همجوار و تهران تصریح کرد: تیم‌های زنده‌یاب و آواربردار متخصصان آتش‌نشانی و… پای کار آمدند.

نماینده آبادان: بسیج و نیروی انتظامی ، نظم را برقرار کرده اند تا در حادثه «متروپل» امدادرسانی شود

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم آبادان با اشاره به رویکرد رسانه‌های معاند درباره حادثه متروپل گفت: این رسانه‌ها دنبال آب گل‌آلود هستند تا از آن ماهی بگیرند، کسی که به محل حادثه برود متوجه تلاش‌ها و اقدامات ۲۴ ساعته نهادهای مختلف می‌شوند. آن هم در شرایطی که شدت گرد و غبار شهر را به تعطیلی می‌کشاند، در چنین شرایطی دستگاه‌های امدادرسان بدون توقف کارهای سنگین انجام می‌دهند که این تلاش شایسته تقدیر است.

وی ضمن تشکر از بسیج و نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی نظم را به خوبی برقرار کرده که این امر کمک شایسته‌ای به امدادگران کرده است، خانواده‌های مفقودین در مساجد نزدیک محل حادثه اسکان یافته‌اند و از آن‌ها پذیرایی می‌شود.

21231

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!